Буває сьогодні так, що водії недооцінюють необхідність регулярної перевірки авто, сподіваючись на "може". Але життя показує, що таке ставлення до власної машини призводить до того, що її технічний стан різко погіршується, а термін служби зменшується. Світовий досвід обслуговування автомобілів Subaru, втім, як і авто інших марок, свідчить про те, що діагностика, виконана вчасно та досвідченими фахівцями, дозволяє власнику значно заощадити на утриманні свого автомобіля. Також треба враховувати те, що навіть дрібний самостійний ремонт, особливо Субару, часто не усуває проблему, а посилює її. Звернення до професіоналів дозволяє отримати гарантований результат і, зрештою, заощадити час та кошти.

Репутація – це головний показник успішності сервісу! Тому на першому місці X-team завжди будуть зобов'язання перед своїми клієнтами.

X-team - це величезний список робіт, що стосуються діагностики та ремонту автомобілів. Такі послуги виконуються тут на високотехнологічному сертифікованому обладнанні, що дозволяє робити профілактичні та ремонтні роботи швидко та якісно.

У нас можна зробити:

ремонт та заміну двигунів. За бажанням клієнта встановлюються і нові або б\в деталі двигуна, що робить ремонт набагато доступнішим;

будь-які складні роботи, включаючи заміну коробок, як механічних, так і автоматичних трансмісій;

автоелектричні роботи підвищеної складності;

повний ремонт ходової частини, а також кермової та гальмівної систем.

Крім того наш сервісний центр має величезний асортимент і наявність оригінальних запчастин, що дуже зручно і вигідно кожному клієнту, нам не потрібно чекати по півдня запчастини, все необхідне у нас є. Такий самий вибір стосується оплати послуг, здійснювати яку можна у будь-якій зручній для замовника формі.

Чому понад 1000 клієнтів обрали нас?

Оn line & all inclusive

До нас можна зателефонувати з 10 до 19 – і отримати чітку та кваліфіковану відповідь. А з 19 до 10 залишити повідомлення на сайті.

Точні терміни

Ми завжди називаємо реальні терміни роботи, і дотримуємося їх.

Новітні технології

У нас ніколи не застосовуються неперевірені запчастини, матеріали чи обладнання. Все лише сучасне та гарантоване.

Наше розташування

Ми розташовані в тихому та мальовничому місці Києва – у нас можна не лише ремонтувати авто, а й відпочивати самому.

Чесні гарантії

У нас немає жодної скарги на якість наших робіт чи поведінку співробітників. А ось вдячних відгуків – повний "бак"!